Łatwe i szybkie sprzątanie

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

* Jak zachęcić dzieci do sprzątania?* Jak czyścić samochód, ekran telewizora i klawiaturę komputera?* Jak usunąć plamy z tabicerki i ubrań oraz?* ? jak wykorzystać starą szczoteczkę do zębów na dziewięć pomysłowych sposobów?Sprzątaj szybciej, skuteczniej i przyjemniej! Oto bogaty repertuar trików, dzięki którym uporasz się z nadmiarem rupieci, zapanujesz nad szkodnikami, okiełznasz bałagan zrobiony przez zwierzaki i zachowasz porządek w ogrodzie. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o myciu, praniu, polerowaniu, a także odświeżaniu powietrza w mieszkaniu ? to szczególnie cenne, jeśli któryś z domowników jest alergikiem i powinien unikać roztoczy i pyłu. Poradnik podpowiada również, jakie urządzenia i substancje chemiczne warto uczynić pomocnikami w codziennych i większych porządkach.

mariola | 2016-10-26
Ywka | 2014-04-23