podróże, przewodniki, Hiszpania
Joanna

Andaluzja to Hiszpania w pigułce. Znajdziemy w niej zarówno słońce, morze i piaszczyste plaże, ale także czerwoną ziemię, ośnieżone szczyty Sierra Nevada i oczywiście flamenco! To region, który zapada nam w pamięć na całe życie. Dzięki przewodnikowi Michelin dotrzemy do miejsc, które w Andaluzji koniecznie trzeba zobaczyć. Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata. W trzech...

Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.

W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:
- informacje praktyczne – przydatne przed i w trakcie podróży
- zaproszenie do podróży – część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe
- Andaluzja – rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejsca

Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych)
*** zobacz koniecznie
** warto odwiedzić
* godne uwagi

Precyzyjne mapy
- mapa Andaluzji na wewnętrznej stronie okładki
- mapy najważniejszych miast

Red. prowadzący Magdalena Suchy-Polańska ; red. i aktualizacja Łukasz Malinowski.

źródło opisu: www.helion.pl

źródło okładki: www.helion.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!