Katalonia. Udane wakacje

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Michelin". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
978-83-246-4390-5
podróże, przewodniki, Hiszpania
JoAnna

Katalonia to piękne, słoneczne wybrzeża: Costra Brava i Costa Dorada, średniowieczne wioski interioru i oczywiście jej stolica - Barcelona! Olśniewające perełki architektury i sztuki, których prekursorem była Antonio Gaudi. Z przewodnikiem Michelin łatwo znajdziemy miejsca, które w Katalonii warto i które trzeba koniecznie zobaczyć! Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata. W...

Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.

W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:
- informacje praktyczne – przydatne przed i w trakcie podróży
- zaproszenie do podróży – część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe
- Katalonia – rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejsca

Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych)
*** zobacz koniecznie
** warto odwiedzić
* godne uwagi

Precyzyjne mapy
- mapa Katalonii na wewnętrznej stronie okładki
- mapy najważniejszych miast

Teksty Dominika Zaręba (informacje praktyczne) ; red. prowadzący Magdalena Suchy-Polańska ; red. i aktualizacja Sandra Trela

źródło opisu: www.helion.pl

źródło okładki: www.helion.pl