Panie Smoleń ! - co tam słychać u Laskowika ?

Wydawnictwo: Firma Smoleń i Deszczyński
Panie Smoleń ! - co tam słychać u Laskowika ?
83-902599-0-7
Smoleń, Laskowik, Deszczyński, Tey, kabaret
rozrywka
Paweł

"Panie Smoleń? - co tam słychać u Laskowika" jest to pytanie, które zadają bez przerwy widzowie, przechodnie, kelnerzy, dziennikarze, pracownicy domów kultury - wszyscy, którzy mają z Bohdanem Smoleniem bezpośredni kontakt.To męczące pytanie zmusiło nas do spisania rozmowy, której treść jest mniej więcej podobna do tych, które miały miejsce w różnych szerokościach geograficznych kraju i świata, gdzie Smoleń przebywał bez Laskowika.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: fot. właściciela książki, czyli moje

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!