Potrawy na imprezę

Wydawnictwo: Ad Oculos

Impreza to słówko dość pojemne, bo odnosić się może do różnych wydarzeń towarzyskich. Nie jest przyjęciem czy też rautem, gdzie obowiązuje pewien standard zakąsek, potraw gorących, zimnych, napojów i deserów oraz etykieta wyznaczająca gościom nie tylko miejsce przy stole, lecz również przykazująca odpowiedni strój i zachowanie. Nasza współczesna, polska impreza to nic innego jak spotkanie towarzyskie, odbywane w atmosferze swoistego luzu, pozbawione wielu dość sztywnych zasad savoir-vivre. Może

kww | 2011-07-15