Kochaj albo rzuć

Wydawnictwo: Bauer
Wkp

Trzecia część komediowej opowieści o rodzinach Pawlaków i Karguli. Seniorowie obu rodów oraz ich wnuczka Ania otrzymują od Johna Pawlaka zaproszenie do Chicago. Kiedy przyjeżdżają na miejsce okazuje się, że John zmarł. W trakcie pogrzebowej ceremonii pojawia się nowy członek rodziny - córka Johna. Pawlak doznaje podwójnego szoku - nie dość, że owa Shirley jest dzieckiem nieślubnym, to na dodatek jest Mulatką.

źródło opisu: http://www.filmweb.pl/film/Kochaj+albo+rzu%C4%87-1977-1112/descs

Wkp | 2012-12-06