Magnetyczne zwierzaki

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Ta niesamowita książka pozwoli dzieciom stworzyć setki zadziwiających zwierzaków!
Ponad trzydzieści kolorowych oczu, nosków i pyszczków można przykładać do konturów buziek, by powstały nawet najbardziej zwariowane stworki! Przy okazji, dzięki dużemu drukowi, dzieci mogą ćwiczyć czytanie.

źródło opisu: Olesiejuk, 2012

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/389708/

W nasze ręce trafiła książka, która tak naprawdę wcale nie służy do czytania, ale zdecydowanie do zabawy :) Ponieważ "Magnetyczne zwierzaki", jak sama nazwa wskazuje związana jest z magnesami, a mianowicie z magnetycznymi oczkami, noskami i buźkami. Już wyjaśniam o co chodzi :)

W książeczce tej znajdziemy dziesięć różnych "twarzy" zwierzaków, takich jak ptaszek, wielbłąd, kotek, krokodyl, piesek, rybka, konik, lew, małpka i króliczek. Ich głowy są "puste", że się tak wyrażę :) Dokładniej chodzi o to, że nie posiadają, ani oczu, ani nosów, ani też ust. Za to do książki dołączone są te wszystkie części twarzy osobno. Jest ich aż 36. Zarówno w kartkach książeczki jak i na tych różnych oczkach i buźkach znajduje się folia magnesowa dzięki, której powstaje przyciąganie i nic po przyczepieniu do kartki nie odpadnie ;)

Dzięki temu dziecko może tworzyć przeróżne zwierzaki. Może układać je według wzoru czyli tak jak powinny wyglądać naprawdę lub może dać ponieść się fantazji i stworzyć...

Na półkach