Gdy w Vegas rządziła mafia. Opowieści o pieniądzach, przemocy i zbrodni

Tłumaczenie: Norbert Banasiak
Wydawnictwo: Das Consulting
7 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
When the Mob Ran Vegas
978-83-61885-00-9
las vegas, kasyna, stardust, friars club
literatura piękna
Patrycja Róża

Co jest takiego w Las Vegas, że nas przyciąga? Czy chodzi o to jak funkcjonowało utajnianie wpływów z działalności kasyna przed Urzędem Podatkowym w Stardust i jak miliony dolarów wymaszerowały przez jego drzwi bez liczenia? Czy o to, co naprawdę się wydarzyło, kiedy Frank Sinatra rzucił krzesłem w szefa kasyna Sands? Słyszeliście historię o tym, jak bardzo źli chłopcy z Vegas oszukiwali w remika gin we Friars Club i pokonali wielu sławnych ludzi? Howard Hughes miał jakieś dziwne wyobrażenia na temat Silver Slipper i umieścił pieniądze tam, gdzie była jego paranoja. To wszystko Vegas i jego fascynująca historia.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/gdy-w-vegas-rzadzila-mafia/

źródło okładki: http://www.motyleksiazkowe.pl/grafika/maxi_p121452850.jpg

Patrycja Róża | 2012-12-07

Światek mafii, pieniędzy, tajemniczych morderstw i pięknych kobiet bardzo wciąga. Szkoda jedynie, że książka jest tak krótka..