Wino. Porady Markiza z Grinon

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Wytrawny znawca przedmiotu, niezwykle ceniony winiarz, wprowadzi cię w fascynujący świat win.Ta wzbogacona wspaniałymi fotografiami i słowniczkiem książka zawiera wiele praktycznych informacji, począwszy od prawidłowego otwierania i podawania wina, przez reguły degustacji, do określania jego wieku i pochodzenia.Opowiada też o wielowiekowej sztuce produkcji win, uczy, jak je wybierać, przechowywać i konserwować.

Mercifulsatanist | 2011-10-22

Ta książka bardzo poszerzyła moją wiedzę o winach, fajnie napisana, podane przydatne tabele, nie ma zbędnych informacji.

rasilio | 2015-10-01
drPo | 2015-07-17