jagarkar

Opowieść dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Fryderykiem Chopinem. Historia babci, która nie umie piec i gotować, ale z wielkim zaangażowaniem wprowadza swoją wnuczkę w tajniki gry na fortepianie, a także przybliża czasy i życie naszego największego kompozytora, urzeka swoją lekkością, humorem i ciepłem. Niezwykle oryginalne i sympatyczne ilustracje do książki wykonała Dorota Łoskot-Cichocka.

źródło opisu: Narodowy Instytut Chopina, Wydawnictwo Sióstr Loretanek, 2010

źródło okładki: http://dzieci.chopin2010.pl/

hanka | 2016-10-31

Świetna pozycja, polecam każdemu dziecku, przystępnie opowiedziana historia życia i twórczości F. Chopina, a przy tym z humorem i bez patosu.

Safia | 2013-01-09
Przeczytana: 24 listopada 2010

Książka w prosty sposób opowiadająca o życiu i twórczości Fryderyka Chopina.

Istacante | 2013-01-11

BARDZO FAJNA KSIĄŻKA :)