Adaś Szop i nauka latania

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Adaś Szop i nauka latania
bajki dla dzieci
Agnieszka

Seria książeczek-przypowieści o przygodach Szopa Adasia. Barwne, ciekawe, bogato ilustrowane historie wspaniałe zaznajamiają dzieci z podstawowymi prawdami i wartościami oraz kształtują ich osobowości i postawy. "W swoich książeczkach autor Glen Keane, dzięki znakomitej znajomości wrażliwości współczesnego dziecka, daje nam piękną próbę ratowania najmłodszych od wpływów dzisiejszych coraz...

"W swoich książeczkach autor Glen Keane, dzięki znakomitej znajomości wrażliwości współczesnego dziecka, daje nam piękną próbę ratowania najmłodszych od wpływów dzisiejszych coraz gorszych wzorców moralnych. Niech mądry wychowawca posłuży się jak najlepiej tymi tekstami używając ich w kształtowaniu chrześcijańskich wartości u dzieci. Polecam te książeczki do wspólnego czytania w rodzinie."
~ Ks. Jan Twardowski

źródło opisu: http://www.polandbymail.com/i/12538/adas-szop-i-nauka-latania.htm

źródło okładki: http://www.przystan.maranatha.pl/old/web-pl/ksiazki/dla_dzieci.htm

Rydzynianka | 2014-09-29
Przeczytana: 29 września 2014