Na węgierskim stole pysznie i domowo

Wydawnictwo: Emka
kuchnia węgierska

Od dłuższego czasu nie ma bowiem na polskim rynku praktycznej książki prezentującej charakterystyczne węgierskie potrawy ze zdjęciami, pobudzającymi smakową wyobraźnię i pomocnymi w gotowaniu. Jeśli ktoś już skosztował i polubił smaki węgierskiej kuchni, ale sam nigdy nie próbował ich przygotować, na podstawie tej książki dojdzie do wniosku, że jest to najprostsza i zarazem najsmaczniejsza kuchnia świata.

źródło opisu: Emka, 2003

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=68