Har-magedon. Początek

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
8 (4 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
978-83-7805-601-0
dasio72

Rajmund Aster, praktykujący katolik, z początku nieufnie odniósł się do propozycji udziału w psychotronicznym eksperymencie, ale w końcu zwyciężyła ciekawość. Jednak ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Nasz bohater przekonał się, że prowadzić do niego może tylko jeden, jedyny krok. Czy potrafi przed nim ustrzec nie tylko siebie, ale także tych, których mu powierzono? Har-magedon to historia jego niezwykłej wędrówki po dwóch światach, a zarazem opowieść o walce dobra ze złem, w której centrum znajduje się człowiek. W tym starciu, toczonym na ziemi i na niebie, zło zdaje się brać górę, ale nawet w chwili jego największego tryumfu są dusze, które nie tracą nadziei.

źródło opisu: olesiejuk.pl

źródło okładki: olesiejuk.pl

merry | 2013-01-05
Na półkach: Przeczytane, [52] 2013
Przeczytana: 05 stycznia 2013

Pomysł na fabułę tej książki był bardzo dobry. Wprowadzanie w stan śmierci klinicznej, by poznać prawdziwą istotę dusz i innych stworzeń, czy też zjawisk nadprzyrodzonych.

"Har-mahedon" nie jest wesołą książką. Zachęca do refleksji. Z jednej strony można odczuwać przerażenie z powodu istnienia złych duchów, które sprowadzają nas na złą drogę, z drugiej mieć nadzieję, ponieważ za wzorowe życie i skruchę za popełnione przewinienia czeka nagroda, jakiej ludzki umysł nie jest w stanie ogarnąć.

justi | 2013-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2013

Niezwykła książka. Głęboko teologiczna, duchowa, a jednocześnie sensacyjna. Odkrywa przed czytelnikiem prawdę o walce duchowej.

mate | 2012-12-25
Przeczytana: 23 grudnia 2012

Książka ciekawa, przedstawia znane nam wydarzenia z początku tysiąclecia z zupełnie innej perspektywy. Skłania do myślenia.

Aidach | 2013-01-12
Konrad | 2017-09-07