The Punishment of Nicollet

Wydawnictwo: Loose Id
angielski
Karin

A tale of innocence lost.and passion gained. Jack Kemp, owner of the Lazy Z Ranch, is a man of strong passions. Dark passions, that he keeps firmly under wraps. He longs for a woman to understand his needs. A woman who won't mind being completely dominated, possessed.punished. From the moment she first set eyes on Jack, Nicollet knew she wanted to be his. Not his precious darlin', no matter that he's always been there for her. Not his friend, no matter that their love of horses and the Ranch gives them plenty in common. But his woman. Nicky's been saving herself for Jack, and now, home from college, she's going to get him. But first she'll have to convince him she's not too young for him. Even if it means taking her punishment like a woman. PUBLISHER'S NOTE: This e-book contains substantial explicit sexual content, graphic language, and situations some readers may find objectionable. While Jack and Nicollet have no blood ties and their relationship is fully consensual, some readers, particularly those with a history of sexual abuse or incest, may find this story disturbing.

źródło opisu: Loose Id, 2005

źródło okładki: Loose Id, 2005

Kamila | 2017-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2017

Krótka, wciągająca opowieść z mocnymi scenami erotycznymi. On właściciel dużego rancza w Kolorado, ma poukładane życie, gdzie nie ma miejsca na poważne związki. Jest mroczny i lubi być dominantem. Gdy w jego życie wkracza zagubiona 13latka podrzucona przez własną siostrę wszystko się zmienia.
Ale gdy ta dziewuszka dorasta, dojrzewa i postanawia zdobyć ukochanego Jacka, zaczynają się dla niego prawdziwe kłopoty. Bo jak oprzeć się takiej pokusie. Gdy wydaje się ona być spełnieniem jego najskrytszych pragnień.
Może całość nie jest zbyt odkrywcza, ale bardzo mnie wciągnęła, i przeczytałam ją na jednym oddechu.

Aleksandra | 2017-05-18
Przeczytana: 18 maja 2017

Jack Kemp jest samotnym mężczyzną i właścicielem dużego rancza Lazy G,zajmuje się hodowlą koni.Od dawna nie miał kobiety,jego wybujały i mroczny temperament seksualny charakteryzuje potrzeba zdominowania kochanki i ukarania jej w razie potrzeby.Gdy w jego życiu pojawia się młodziutka Nicollet podrzucona przez jego siostrę,mężczyzna musi przewartościować swoje życie i zająć się jej wychowaniem.Po kilku latach Nicky dojrzewa i po powrocie ze szkoły postanawia zdobyć to,na czym jej najbardziej zależy:miłość Jacka,w którym się kocha od dawna i jego samego.Nicky prowokuje go wszelkimi sposobami,jednak nieugięty Jack opiera się jej zdając sobie sprawę,że jest za młoda i łączy ich zbyt bliska więź rodzinna.W końcu dziewczyna przekracza granice i Jack decyduje się wymierzyć jej karę-lanie pasem.Podczas wykonywania kary Nicollet podnieca się niesamowicie,a Jack jest bliski złamania się i przekroczenia własnych barier.Jednak w porę się opanowuje,co tylko podsyca w Nicky determinację w...

Kasia1101998 | 2016-02-17

Cóż... nie oszukujmy się Jack nie był, aż tak odporny na próby Nicollet. Gdyby faktycznie ją traktował jak córkę nie doszło by do tej sytuacji. To pokazuje jak zachowuje się większość facetów, którzy są niby tacy doskonali. Dobra od razy mówię, że go nie lubię dlatego nie ma pochlebnych opinii.

Ewitka | 2015-11-05
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2015, Erotyk
Przeczytana: 05 listopada 2015

Nie dałam rady skończyć mimo, że to bardzo króciutka książeczka. W połowie się poddałam, to jest praktycznie o niczym! Nawet sceny seksu nie za bardzo na mnie działały. Chyba głównie przeszkadzał mi zewnętrzny narrator, który sprawiał, że to wszystko było pozbawione namiętności i uczucia. Nie polecam!

Charlie1608 | 2014-12-03
Przeczytana: 02 grudnia 2014

Kolejna z powiastek Anderson, szczerze powiedziawszy liczyłam na coś lepszego. Śmiałe sceny, śmiałe zachowanie głównej bohaterki i powściągliwość Jacka było czymś co mnie zaciekawiło.
Niemniej autorka miewała lepsze pomysły i lepsze realizacje.
5/10

Polecam tylko fanom, którzy chcą przeczytać całą twórczość.

Anas | 2014-09-03
Przeczytana: 01 września 2014

Krótka i bardzo oklepana historia - dosłownie oklepana, jeżeli ktoś czytał to wie o co mi chodzi :) Niby to bdsm, a niby to nie wiem co to było. Dziwne porno książkowe z tego wyszło. Autorka jednak dobrze pisze i łatwo się wciągnąć w treść, więc pewnie sięgnę po inne książki tej autorki.

Przeczytana: 17 kwietnia 2014

Jest to krótkie opowiadanie, powiedzmy o "zakazanym owocu" ale patrząc na to pod innym kątem zdajemy sobie sprawę z tego, iż w końcu to opowieść o miłości, miłości, która trwała latami a teraz przyszło pożądanie. W końcu Jack jest mężczyzna a Nicollet młodą, dojrzewającą kobietą, która teraz zrobi wszystko aby Jack pozbawił ją dziewictwa. Śmiałe pobudzające sceny erotyczne i momentami zabawne i wyuzdane słowa Nicol oto co tu znajdziecie.

Maniaczka | 2014-03-07

Chyba najgorsza z książek P.Anderson, a szkoda bo lubię książki tej autorki :)

Betty | 2014-01-20

Tak na serio, to nie wiem, dlaczego sięgnęłam po tę pozycję...chyba ciekawość, bo generalnie nic innego mnie skłonić nie mogło, niestety ;) Po okładce i tytule można się spodziewać niezłej akcji, ale tylko to oczekiwanie nam pozostaje...zbyt krótka, historia sama w sobie może i ciekawa, gdyby była bardziej rozwinięta i co dla mnie najgorsze, zawiało zwykłym harlequinem, a szkoda ;(

książek: 1922
emi_g | 2013-05-28
Na półkach: Przeczytane, Mam w pdf-ie, 2013
Przeczytana: maj 2013

Ot...taka historyjka...nic poza tym..