Zgłosuj na książki roku 2017

W dżungli. Dotknij i poczuj

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Weź udział w dzikiej zabawie!
Schowaj się w gąszczu razem z tygryskiem, skacz z małpką z gałęzi na gałąź - baw się z bohaterami tej ślicznej dotykowej książeczki.
W serii: Na wsi, W dżungli, Domowi kumple.

źródło opisu: Wydawnictwo Olesiejuk, 2012

źródło okładki: www.olesiejuk.pl

Dzisiaj zaprezentuję Wam książeczkę, która powinna spodobać się wszystkim mamom, ciociom, siostrom i kuzynkom maluszków :) Tak naprawdę to chodzi mi oczywiście o to, że jest to książeczka przeznaczona dla najmłodszego grona "czytelników", albo tak jak w tym przypadku "oglądaczy" książeczek :)

Na każdej kartce znajduje się zwierzak zamieszkujący dżunglę. Spotkamy tutaj wesołego tygryska, który kryje się wśród liści, słonika, który polewa się wodą, małpkę, która skacze z drzewa na drzewo... Tekstu znajdziemy tutaj bardzo niewiele. Po jednym zdaniu do każdego zwierzątka. Ale to nie o tekst tutaj chodzi, tylko o piękne, kolorowe ilustracje, które na dodatek kryją w sobie niespodziankę :) Tak, tak, ta książka nie jest tylko do oglądania, ale również do dotykania... Wystarczy spojrzeć na okładkę i już widać, że małpka ma kosmaty brzuszek, dalej znajdziemy również nosek tygrysa, jakby ze skóry, ucho słonika lekko włochate, jest też hipopotam, którego grzbiet jest jak ze skóry......

Na półkach