Ćwiczenia z VBScript

Wydawnictwo: Mikom
83-7279-253-4
Krystyna

Książka jest wprowadzeniem do tworzenia skryptów w języku Microsoft Visual Basic Scripting Edition (VBScript). Analizowane przykłady pozwalają na szybkie rozpoczęcie pisania własnych skryptów i systematyczne udoskonalenie nabytych umiejętności. Skierowana jest do Czytelników chcących poznać podstawy VBScript i zamierzających wykorzystać ten język w środowisku Windows, co nie wymaga wcześniejszej znajomości języków programowania.

W książce znajduje się zestaw kilkudziesięciu krótkich ćwiczeń - przykładów, wprowadzających Czytelnika w proces tworzenia skryptów w języku Microsoft Visual Basing Scripting Edition (VBScript).

Dołączona do książki gratis dyskietka zawiera wszystkie ćwiczenia.

źródło opisu: MIKOM

źródło okładki: MIKOM