Samson's Lovely Mortal

Cykl: Scanguards Vampires (tom 1)
Samson's Lovely Mortal
angielski

Vampire bachelor Samson can’t get it up anymore. Not even his shrink can help him. That changes when the lovely mortal auditor Delilah tumbles into his arms. Suddenly there’s nothing wrong with his hydraulics … However, trying to hide the fact he’s a vampire is all of a sudden not his only problem, because when compromising documents are found in Delilah’s possession, Samson wonders whether she’s the one who has more to hide than he does.

źródło opisu: strona autora

źródło okładki: strona autora