Reiki przewodnik po sztuce uzdrawiania

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii

Kompendium ukazujące symbole Reiki, prawidłowe układy rąk ułatwiające przepływ energii na kolejnych stopniach wtajemniczenia. To pierwsza książka na polskim rynku, która ujmuje Reiki w tak nowatorski sposób. Polskiemu Czytelnikowi przybliżył tę publikację w swej przedmowie znakomity, polski mistrz Reiki dr Stefan Bukowski autor wielu pozycji książkowych.

MLB | 2014-03-01

Ciekawa i obszerna lektura. Odbiega od klasycznego Reiki, co w niczym jej nie szkodzi.
Zdecydowanie dla praktyków, nie dla nowicjuszy.
Polecam.

malkovic | 2011-09-24

Dużo opisów przypadków, co powoduje lekturę obszerniejszą aczkolwiek nic nie wnosi do samej metody Reiki.

Książka napisana dość łatwym i przyjaznym dla czytelnika językiem, ilustracje, rysunki duże czytelne.

Minusem jak dla mnie jest to, że z opowieści jaka to wspaniała jest autorka i jej dokonania trzeba wysupłać te treści które nas faktycznie interesują. Jednak można spokojnie te opisy pominąć nie tracąc nic wartościowego dlatego daje tylko 5 gwiazdek.

DSG | 2015-04-10
vasco | 2015-03-01