Prezentacja. Przedstaw własną propozycję, dowiedź swojej racji, przekonaj ludzi

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Wszyscy dobrze wiemy, że czas bywa naszym wrogiem i nigdy go nie ma, kiedy jest potrzebny, należy więc skupić się na tym, co niezbędne. Za kilka dni, a może nawet za kilka godzin, masz przeprowadzić ważną prezentację. W takiej chwili musisz myśleć szybko i nie tylko szybko, ale też mądrze, jeśli chcesz wyjść z sytuacji obronną ręką. Z tym poradnikiem to będzie łatwe, znajdziesz tu wskazówki, jak przygotować prezentację w ciągu jednego lub dwóch dni i osiągnąć sukces.

Klaudula | 2015-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2015