Stealing Parker

Wydawnictwo: Sourcebooks
Stealing Parker
angielski
_Harper_

Red-hot author Miranda Kenneally hits one out of the park in this return to Catching Jordan's Hundred Oaks High. Parker Shelton pretty much has the perfect life. She’s on her way to becoming valedictorian at Hundred Oaks High, she’s made the all-star softball team, and she has plenty of friends. Then her mother’s scandal rocks their small town and suddenly no one will talk to her. Now Parker...

Now Parker wants a new life.

So she quits softball. Drops twenty pounds. And she figures why kiss one guy when she can kiss three? Or four. Why limit herself to high school boys when the majorly cute new baseball coach seems especially flirty?

But how far is too far before she loses herself completely?

źródło opisu: http://mirandakenneally.com/

źródło okładki: http://mirandakenneally.com/