Kickboxer - Marek Piotrowski

Wydawnictwo: Andy Grafik Ltd.
Endling987

Historia przedstawiająca ciężką drogę Marka Pitrowskiego do tytułu mistrza świata w kickboxingu.

źródło opisu: własne

źródło okładki: alejka.pl

Darek DTSG | 2013-09-13

Biografia naszego największego Kick-boksera czyli Marka Piotrowskiego .
Książka ukazuje jego największe sukcesy zawodowe ..opisuje jego pobyt w Ameryce . Troszkę szkoda ,że Andrzej Bilik nie kontynuował losów Marka po zakończeniu kariery jak wiadomo tragicznie dla niego zakończonej ....

"Nie oceniaj książki po okładce", nasuwa się myśl po przeczytaniu tej niezwykłej,inspirującej i fascynującej zarazem autobiografii Marka Piotrowskiego.Ciekawe fakty z kariery tego znakomitego sportowca o którym sam wcześniej zbyt wiele nie wiedziałem. Teraz przynajmniej trochę lepiej wiem czym jest prawdziwy kickboxing i ile wymaga poświęcenia i wyrzeczeń,aby osiągnąć sukces i zapisać się na kartach historii. Wielki szacunek dla takich ludzi, którzy potrafią poświęcić niemalże wszystko,aby osiągnąć upragniony cel.

dawid2092 | 2017-11-29
maja | 2017-04-24