Praca na statkach pasażerskich

Wydawnictwo: Sorus
poradniki

Szczery i wyczerpujący opis, na czym polega praca i życie załogi na statku pasażerskim i poza nim. Omówienie szczegółowe czynności z zakresu gastronomii i hotelarstwa. Podpowiedzi, jak zdobyć tę pracę i jak zabłysnąć na rozmowie kwalifikacyjnej. Poradnik przedstawia:możliwości pracy i aktualne przepisy prawne pracę na statku w części hotelowo-restauracyjnej zarobki i warunki socjalne załogi adresy firm żeglugowych i agencji zatrudnienia wzór CV i przebieg rozmowy kwalifikacyjnej przygotowanie do wyjazdu słowniczek angielskich terminów związanych z pracą na statku Autor dzieli się w książce swoim wieloletnim doświadczeniem z pracy na statkach pasażerskich obcych bander. Napisał ją dla młodych ludzi (kobiet i mężczyzn), którzy marzą o morskiej przygodzie i pracy, dzięki której dobrze zarobią, zwiedzą świat oraz zdobędą życiowe doświadczenie.

etta | 2016-11-01
Na półkach: Świat, Przeczytane