Odwieczna Religia Natury

Tłumaczenie: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Ruch Twórczości
Nature's Eternal Religion
Berserker14

Nowe dynamiczne credo religijne, oparte na logice, zdrowym rozsądku i lekcjach z historii.

źródło opisu: Ruch Twórczości 1973

źródło okładki: Ruch Twórczości 1973

Felzmann | 2015-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2015

Czytanie tej książki to było wręcz religijne uniesienie. Jest to rzecz tak piękna, prawdziwa i wstrząsająca, że obezwładnia. Śmiem twierdzić, że to jest jedna z najlepszych pozycji, jaka znajduje się na tym portalu. Niemożliwe? A jednak, tak uważam. Tę książkę mogę śmiało uznać za książkę swojego życia. Ja przy niej uroniłem wiele łez.
Oczywiście ona ludzi "lewoskrętnych" oburzy, ale nie zmieni to faktu, że zawiera prawdziwe tezy. Mogę zgodzić się z krytykami, że język momentami jest zbyt ostry, że zawiera poronione rozdziały i teorie, że fragmentami jest wręcz haniebna. Ale co z tego? Zawiera fragmenty tak piękne i prawdziwe, że człowiek nie wie, co ze sobą zrobić - wariuje ze szczęścia, ze ktoś napisał w końcu prawdę. Dlatego gorąco zachęcam wszystkich, aby zapoznali się z tą pozycją. Niestety tego typu niepoprawne politycznie książki są zakazane, dlatego pozostaje jedynie internet.
Chciałem zamieścić fragmenty i cytaty z tej książki, ale uznałem, że mogą wywołać one pewne...

Shadow | 2015-11-14
Przeczytana: 07 lipca 2016

Polecam ten tytuł. Daje do myślenia.

161 | 2015-11-09
Przeczytana: listopad 2015

Treść książki wprost nawiązuje do ideologi faszyzmu, rasizmu (prymat białej rasy), fanatyzmu religijnego opartego dodatkowo na tworzeniu mitów, dyskryminacji kobiet.

Zdjęcie autora, po prawej stronie od mównicy:

Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości jaka ideologia jest promowana przez wydawcę tego "dzieła" w Polsce.

Wilku | 2013-04-20

Nie ma nic lepszego niż niepoprawna politycznie literatura. B. Klassen w bardzo oddany sposób argumentuje niewygodne dla dzisiejszego społeczeństwa fakty, sama książka obfituje w nie na każdym kroku. Uważam, że każdy powinien się z nią zmierzyć, a tym samym stanąć w szranki z obecnym pojmowaniem rzeczywistości. Polecam każdemu.