Księga na dobry dzień

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
poradniki

Jedni wstają lewą nogą z nosem na kwintę, inni od rana coś podśpiewują, bo rozpiera ich energia. Z dobrym samopoczuciem jest jak ze szczęściem. Skoro samo nie przychodzi, trzeba o nie zadbać. Czasami wystarczy filiżanka kawy, czasem dobre słowo od przyjaciela, ale czasem trzeba znacznie więcej. Księga na dobry dzień to zbiór życiowych historii, myśli i pomysłów, które pomagają słuchaczom Radia ZET przetrwać trudne chwile i odnaleźć szczęście.

Moni | 2013-12-30
Bodzio | 2013-12-15