Najpierw rodzina

Wydawnictwo: Emka
poradniki

Wraz ze swoją książką Prof. Phil McGraw proponuje nową klasykę życia rodzinnego i udziela rodzicom prawdziwych odpowiedzi oraz podaje plan stawania się pozytywnym i skutecznym rodzicem. Już od zaraz możesz zacząć dokonywać realistycznych wyborów i podejmować dzień po dniu działania, które twoją rodzinę uczynią fantastyczną. Musisz zdecydować, że będziesz prowadzić swoją rodzinę z siłą i miłością, oraz że pokój i radość nie są tylko dla sąsiadów ani w telewizji. Są dla twojej rodziny.

evax | 2012-09-30