Kto to jest Bóg?

978-83-7033-664-6
Bóg
religia
Nancy

Prosta, szczera, odważna i głęboka książka, w której Autorka mierzy się z podstawowym dla człowieka wierzącego o poszukującego pytaniem: Kto to jest Bóg? Niniejsza książka jest refleksją o niezmierzonej Tajemnicy Boga: o tajemnicy wiary, która jest również tajemnicą miłości; o otwieraniu naszej małej skończonej istoty na nieskończoną istotę Boga; o nieustannej pamięci o Nim i uczeniu się...

Niniejsza książka jest refleksją o niezmierzonej Tajemnicy Boga: o tajemnicy wiary, która jest również tajemnicą miłości; o otwieraniu naszej małej skończonej istoty na nieskończoną istotę Boga; o nieustannej pamięci o Nim i uczeniu się życia w Jego obecności. Jest to również refleksja o drodze przemiany, którą musimy podążać, aby stać się prawdziwym obrazem czy i k o n ą Boga, jaką zostaliśmy stworzeni; o trudnościach, z którymi być może będziemy musieli się w tej drodze zmierzyć; o wątpliwościach, które mogą nas dręczyć, ale też o radości, jaka ta podróż nam przyniesie. Obecność, której poszukujemy, jest bowiem nie tylko ostatecznym celem naszej podróży, ale także naszym codziennym doświadczeniem: naszym prawdziwym życiem, królestwem Bożym rosnącym w naszym sercu. (fragment wstępu)

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/opis,699,Kto_to_jest_Bog_.html#.ULjPpXWK8vk

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/opis,699,Kto_to_jest_Bog_.html#.ULjPpXWK8vk

lenka7 | 2013-06-16
Paweł Krawczyk | 2016-03-26