Narzędzia ogrodnicze

Wydawnictwo: Muza
9788373195905
poradniki

Warunkiem założenia ogrodu zgodnie z zasadami sztuki ogrodniczej i utrzymania go w takim stanie, by był efektowny jest posiadanie właściwego sprzętu i narzędzi bez względu na to, czy usuwasz chwasty z trawnika czy przygotowujesz grządkę pod wysiew warzyw. Poradnik Narzędzia ogrodnicze stanowi nieocenioną pomoc przy wyborze oraz używaniu narzędzi przeznaczonych do wykonywania wszystkich ważnych prac ogrodowych. Blisko 400 przedmiotów, poczynając od podstawowych narzędzi, bez których nie obejdzie się żaden amator ogrodów i kończąc na sprzęcie specjalistycznym, używanym przez zawodowców Porady ekspertów, jak używać każdego z przedstawionych narzędzi i przyborów oraz prawie 60 technik prac ogrodowych z ilustracjami Pomysły na ogród oraz praktyczne porady przekazane przez znanych projektantów i ogrodników Nieocenione wskazówki na temat przechowywania i konserwowania narzędzi oraz ich bezpiecznego stosowania. Najnowsze rozwiązania projektowe i technologiczne innowacje jak również tradycyjne narzędzia, które przetrwały próbę czasu Obszerna lista adresowa producentów i punktów sprzedaży pomyślana jako pomoc w zakupie asortymentu przedstawionego na stronach poradnika