Wściekły Sztorm

Cykl: Derrick Storm (tom 2)
Wydawnictwo: 12 Posterunek
A Raging Storm
kryminał, castle
Versatile

Druga część trylogii przygód Derricka Storma, napisana przez czołowego autora listy bestsellerów „New York Timesa”, Richarda Castle’a, dostępna jedynie w formie e-booka. Gratka dla fanów serialu CASTLE. Derrick Storm wraca z wcześniejszej emerytury, aby przeprowadzić śledztwo w sprawie porwania amerykańskiego senatora. Musi wyśledzić zabójcę i odkryć miejsce przechowywania prawie sześćdziesięciu miliardów dolarów w sztabkach złota, które Partia Komunistyczna ukryła gdzieś na terenie byłego Związku Radzieckiego. Ponownie jednocząc siły z agentką FBI April Showers, Storm nawiązuje kontakt z Iwanem Pietrowem, tajemniczym miliarderem powiązanym z zabójstwem, który zna współrzędne miejsca, gdzie ukryte jest złoto, lecz ma we własnych szeregach szpiega, przekazującego informacje rządowi rosyjskiemu. Misja CIA staje się coraz gorętsza, ale to nic w porównaniu z rosnącym napięciem seksualnym między Stormem a Showers.

źródło opisu: 12 posterunek, 2013

źródło okładki: http://www.12posterunek.pl/

Iwona | 2015-06-25
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 25 czerwca 2015

Nie sądziłam, że sięgnę po drugą część, po dla mnie słabej pierwszej.

Po przeczytaniu drugiej części pierwsza była chyba ciekawsza, więcej się działo. W tej miałam wrażenie, że czytam "rosyjski podręcznik historii".
Trochę akcji, dużo opisów, więcej się działo pod koniec książki.
Mogłabym zacząć czytać inną książkę, ale jakoś ciekawi mnie mimo wszystko jak to się zakończy.
Idę czytać ostatnią część.

Weronika | 2013-07-02
Przeczytana: 01 lipca 2013

Moja recenzja:

Sławomir | 2014-07-25
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 24 lipca 2014

Typowo po amerykańsku - krótko i płytko. Taka książka z McDonalds podawana do frytek. Równie niezdrowa i tak samo bezwartościowa. Ok, 9 złotych to nie majątek. Fajki więcej kosztują. Jednak w sumie może lepiej to wydać na bułki i nakarmić kaczki na stawie albo coś innego bułkożernego.

Miqlec | 2015-07-22

Po przeczytaniu drugiego tomu, książka wydaje się równie miałka i równie bezwartościowa jak przedtem. Dobrze, że czytałem ebooka, bo nie lubię trzymać w ręku tomów w których o grubości stanowi okładka. Ciekawe, czy tom trzeci choć trochę zmieni moją opinię. Wydaje się równie cienki co poprzednie, więc może jednak poświęcę mu godzinkę.

Radosław Gabinek | 2013-03-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, E-booki
Przeczytana: 25 marca 2013

Druga część trylogii. Tym razem wciągnąłem się na całego i książka pochłonięta migiem. Szybka, wartka akcja i ciekawość wzrastająca z każdą następną stroną. Naprawdę warto przeczytać jeśli ktoś ma ochotę na coś łatwego i przyjemnego. Po mojemu doskonała rozrywka i przekonałem się całkowicie do agenta Storma. Polecam!

Adam | 2013-04-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013, EBOOK
Przeczytana: 30 kwietnia 2013

"Serialu" sensacyjnego ciąg dalszy. Akcja nadal prze do przodu, nadal nie ma zbędnych opisów, nadal miło i szybko się to czyta.

| 2015-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2015

Wciągająca fabuła, a raczej jej ciąg dalszy, akcja oraz niespodziewane zwroty, które sprawiają, że "Wściekły Sztorm" trzyma w jeszcze większym napięciu niż "Nadchodzący Sztorm"!

recenzja pod tym linkiem:

Lilly79 | 2013-11-02
Przeczytana: listopad 2013

To co lubię - intensywnie, szybko, zaskakująco. Bardzo dobrze się czyta.

dzpdzp | 2018-06-01
Marbel | 2018-05-01