Summa głupstw

Wydawnictwo: W drodze
83-7033-223-4
religia

Jako duszpasterz często pytany jestem przez dziewczyny chłopców: "jak poznać, czy to jest ten właściwy partner, partnerka?" Odpowiadając, radzę przede wszystkim przeprowadzenie PRÓBY. Nie mam tu na myśli próby współżycia seksualnego, ale próbę sprawdzenia się w sytuacji trudnej, wymagającej wysiłku. Chodzi o zadania trudne - wysokie góry, ciężkie trasy, najlepiej szlakami, "gdzie diabeł mówi dobranoc".

źródło opisu: W drodze, 2000.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!