literatura faktu
takisobiejac

Książka autorstwa Ryszarda Bańkowicza i Aleksandra Ziemnego wydana nakładem "Iskier" w listopadzie 1967 roku.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

kawon1960 | 2014-01-19
Przeczytana: 23 stycznia 2014

Książka napisana została chyba na zlecenie Komitetu Centralnego PZPR. Miałem nadzieje dzięki tej książce zapoznać się z dziejami tego kraju . Niestety propaganda nienawiści do USA i przyjaźni meksykańsko-kubańskiej to treść tej książki. Publikacja przesycona jest podtekstami politycznymi. Osobiście nie polecam :( tej lektury .

książek: 2022
takisobiejac | 2012-11-29