Bajarz krakowski. Baśnie, legendy, opowieści i wiersze o dawnym i współczesnym Krakowie

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-850-5
7izka7

Pewnego razu dziadek Antoni z wnuczką Tosią wybrali się na spacer po Krakowie. Oglądali zabytki, a Tosia słuchała z zapartym tchem opowiadań dziadka o mieście, w którym się urodziła. Pełne uroku krakowskie legendy, opowieści o starych i nowych zwyczajach krakowian, ich ulubionych miejscach i uroczystościach w ujęciu prof. Alicji Baluch, znawczyni literatury dla dzieci i prababci małego Władzia, z którym spaceruje po swoim ukochanym Krakowie.

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1303

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1303