Trzej detektywi i pies

Drei detektive auf dem holzweg
Kajka

Trzej detektywi Joasia, Małgosia i Filip Pierwsza wskazówka Joasia podsłuchała podejrzaną rozmowę telefoniczną. Podejrzani Elektryk, montujący instalacje alarmowe i jego przyjaciółka. Sprawa Najwyraźniej został porwany pies, ale dlaczego? I co mają z tym wspólnego zaginione rolki papieru toaletowego? Metody śledztwa przeprowadzonego przez trzech detektywów są bardzo pomysłowe, śmieszne...

Trzej detektywi
Joasia, Małgosia i Filip
Pierwsza wskazówka
Joasia podsłuchała podejrzaną rozmowę telefoniczną.
Podejrzani
Elektryk, montujący instalacje alarmowe i jego przyjaciółka.
Sprawa
Metody śledztwa przeprowadzonego przez trzech detektywów są bardzo pomysłowe, śmieszne i trochę niecodzienne. Nie tylko mamie Filipa jeżą się włosy na samą myśl o nich, ale nawet sami detektywi najlepszego (i jedynego) biura detektywistycznego w ogrodzie za plebanią, nie są przygotowani na tego typu niespodzianki.

źródło opisu: Z okładki książki

nomi1997 | 2017-04-06
Przeczytana: 2015 rok

Fajna książka dla dzieci :)

Kasiula | 2015-04-22
Przeczytana: 2004 rok