Poezja XX wieku. Austria, NRD, RFN, Szwajcaria

Okładka książki Poezja XX wieku. Austria, NRD, RFN, Szwajcaria Hans Arp, Hugo Ball, Gottfried Benn, Bertolt Brecht, Paul Celan, Stefan George, Günter Grass, Christian Morgenstern, Rainer Maria Rilke, Kurt Schwitters, Georg Trakl
Okładka książki Poezja XX wieku. Austria, NRD, RFN, Szwajcaria
Hans ArpHugo Ball Wydawnictwo: Ossolineum poezja
poezja
Ossolineum
1980-01-01
1980-01-01
Bernard Antochewicz, Kazimierz Karkowski, Tymoteusz Karpowicz, Leon Szwed
poezja literatura niemiecka literatura austriacka literatura szwajcarska