Wyznania byłego kawalera

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Uroki kawalerskiego życia opowiedziane brawurowo przez zatwardziałego singla świetnie napisana książka, wobec której żadna kobieta nie powinna zostać obojętna. Zawiera odpowiedzi na wiele dręczących kobiety pytań, udzielonych przez najprawdziwszego na świecie, byłego zatwardziałego kawalera i playboya, dziś szczęśliwego męża. Pozwala poznać najskrytsze tajemnice stojące za życiowymi wyborami osobników takich jak on, zatwardziałych singli. Autor w ciekawy, zabawny, a czasem zaskakujący sposób wyjaśnia, jak wyglądają uroki kawalerskiego życiaz męskiego punktu widzenia. William July II jest zdobywcą wielu nagród, zyskał niezwykłą popularność przez swoje szczere podejście do związków męsko-damskich, z wykształcenia jest psychologiem.

mag | 2015-06-20
litpawel | 2015-07-30