Słownik 3w1 łacińsko-polski, polsko-łaciński

krkkrzysiek

nowy słownik zawierający pełny zasób słów z synonimami i frazeologizmami, pozbawiony słów nieużywanych bogate słownictwo z zakresu biologii, historii, prawa, literatury, nazwy geograficzne i nazwy własne występujące w tekstach starożytnych podstawowe informacje gramatyczne podane przy każdym haśle opracownie zawierające współczesne słownictwo z farmacji i anatomii w układzie...

podstawowe informacje gramatyczne podane przy każdym haśle
opracownie zawierające współczesne słownictwo z farmacji i anatomii w układzie tematycznym
pełny kurs gramatyki francuskiej
dodatek: bogaty zbiór sentencji łacińskich, powiedzień i przysłów z literatury i Biblii, wzbogacający każdy list, wypracowanie, przemówienie, wpis do pamiętnika

Renebike | 2013-02-21

Naprawdę dobry słownik z dużą liczą cytatów, sentencji i fragmentów biblijnych.

Oczytany | 2017-02-11
Sciri | 2015-10-17