Szkoła dla psów. Tresura, którą psy lubią

Wydawnictwo: Delta W-Z
flora i fauna

łagodne metody szkoleniowe autorki prowadzą do pełnej harmonii w koegzystencji człowieka z psem. Pies z ufnością uznaje autorytet swojego właściciela i chętnie mu się podporządkowuje. Jest posłuszny, bo cieszą go wspólne działania.Stanowczość i wytrwałość. Te dwie cechy mają fundamentalne znaczenie dla skutecznego szkolenia. Pies szybko się uczy i akceptuje swoje miejsce w ludzkiej rodzinie.Gry i zabawy. Dzięki zręcznemu wplataniu elementów szkolenia codzienny spacer staje się lekcją w formie zabawy.Szkolenie podstawowe i zaawansowane. Poszczególne ćwiczenia, zarówno dla szczeniąt, jak ipsów dorosłych, są objasniane krok po kroku w słowach i obrazach.

luna | 2013-09-08
Paula19 | 2017-08-24