Niemiecki raz a dobrze

Darmowe dodatki Edytuj książkę
83-60287-00-7
niemiecki
ilon86

Intensywny kurs "Niemiecki raz a dobrze" to skuteczny i szybki sposób na opanowanie języka niemieckiego zarówno dla początkujących, jak i dla tych, co już nieraz zaczynali. Dzięki aktualnej tematyce swobodnie porozmawiasz o biznesie, internecie, czy poszukiwaniu pracy. Dasz sobie radę w podróży, na spotkaniu z przyjaciółmi i u lekarza. Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 oraz przygotowuje do B1...

Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 oraz przygotowuje do B1 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!