Ryby akwariowe. Rozpoznawanie i utrzymanie

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
Aquarienfische bestimmen und pflegen
hobby
ilon86

Łatwe i pewne rozpoznanie ryb akwariowych. praktyczny przewodnik w formacie kieszonkowym. Na kolorowych zdjęciach przedstawiono słodkowodne ryby akwariowe łatwe do hodowli; opisano ich siedlisko, cechy charakterystyczne, podano najważniejsze informacje o każdym gatunku. Przewodnika zawiera 101 kolorowych fotografii. Dodatkowe informacje na okładce i skrzydełkach: -ustawienie otworu...

Przewodnika zawiera 101 kolorowych fotografii.
Dodatkowe informacje na okładce i skrzydełkach:
-ustawienie otworu gębowego,
-rodzaje płetw,
-sposób rozmnażania.

źródło opisu: Wydawnictwo Multico, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2014-08-12

Krótko, zwięźle i na temat. Każdy opisany gatunek ma podaną nazwę łacińską. Opis zawiera informacje o siedlisku, cechach charakterystycznych i wymaganiach danego gatunku oraz podstawowe wiadomości, które warto o nim wiedzieć. Do każdego opisu dołączono przynajmniej jedno zdjęcie. Bardzo dobry kieszonkowy przewodnik dotyczący ryb akwariowych. Przydatny szczególnie dla początkujących akwarystów. Polecam.

Ruthven | 2017-08-21
Maryś Bien | 2017-08-03