Śmierć o świcie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Super kryminał". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pi
978-83-62781-90-4
piotrex

"Rzecz o klęsce kilku osób, które zostały zgubione przez nieudolną realizację swoich marzeń. Znakomicie zaplanowany rabunek kończy się fiaskiem w wyniku zbiegu złośliwych przypadków i niepowodzeń pomnażanych przez ludzkie słabości. Niektórzy przypłacają to życiem" - opisując tymi słowami fabułę starego filmu, młoda policjantka Laura Sawicka nie wiedziała chyba, jak bliskie prawdy będą to słowa.

Pensjonat nad morzem, idylliczna okolica, kilkoro gości i gęsta, napięta, pełna animozji atmosfera. Także szantaż, narkotyki, skradziona kolekcja obrazów i znaleziony na plaży nieboszczyk. Wypadek czy zbrodnia? A może samobójstwo? Kim tak naprawdę są mieszkańcy „Albatrosa”, która twarz jest prawdziwa, a która tylko maską? Laura musi się spieszyć, by znaleźć odpowiedzi na te pytania.

źródło opisu: okładka książki (z drobnymi zmianami)

Weronika | 2013-03-25
Na półkach: Od Wydawnictw
Przeczytana: 21 marca 2013

Moja recenzja: