Umiłowanie Pisma Świętego

Wydawnictwo: Inco-Veritas
83-211-1203-X
religia
Czytam

P.Claudel (1886-1955) członek Akademii Francuskiej, myśliciel, pisarz, tłumacz, z powołania dramaturg i poeta, zaliczany do najwybitniejszych twórców chrześcijańskich naszego stulecia, z zawodu dyplomata, był przyjacielem Polski. Egzegeza biblijna stanowi w jego twórczości oddzielny rozdział. Charakterystyczne cechy tej egzegezy znajdujemy w rozważaniach literacko filozoficznych pt. Umiłowanie...

Egzegeza biblijna stanowi w jego twórczości oddzielny rozdział. Charakterystyczne cechy tej egzegezy znajdujemy w rozważaniach literacko filozoficznych pt. Umiłowanie Pisma Świętego.

źródło opisu: Inco-Veritas, spółka z o.o. , 1998

źródło okładki: źródło własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!