Beyond September 11. An Anthology of Dissent
83-88938-36-3
literatura faktu
Jola82

Praca zbiorowa pod redakcją Phila Scratona Jest to praca pełna zaangażowania, w pewnym sensie filozoficzna, prezentuje bowiem filozofię i światopogląd środowiska intelektualistów, skupiającego naukowców, dziennikarzy i działaczy społecznych. Autorzy kontestują obecną politykę wewnętrzną i zagraniczną przede wszystkim Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W książce znajdziemy wiele...

Praca zbiorowa pod redakcją Phila Scratona

W książce znajdziemy wiele trafnych analiz i słusznych uwag, ale również manipulację i uproszczenia.
Niezależnie od tego, czy w końcowym rachunku czytelnik zaakceptuje czy odrzuci poglądy autorów, warto by je poznał i o nich pamiętał. Książka nie pozostawi myślącego czytelnika obojętnym wobec wydarzeń zachodzących we współczesnym świecie i z całą pewnością dostarczy mu bogatego materiału do przemyśleń.

źródło opisu: Wydawnictwo Akademickie Dialog, 2003

źródło okładki: http://www.dialog.edu.com.pl/index.php?route=produ...»