Klucz do pozytywnego myślenia według Napoleona Hilla

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Sukces nie został zaprogramowany w Twoim DNA. Sukces to Twój świadomy wybór. Możesz zmienić swoje życie. Możesz zrobić to dziś, jutro, w najbliższy poniedziałek czemu nie od razua Praca Napoleona Hilla kilkanaście razy pomogła mi stać się milionerem. Ta książka może zmienić również Twoje życie! Brian Tracy Tylko Ty masz moc zmieniania siebie. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego życia, zdecyduj się na zmiany. Potem przeczytaj tę książkę. Pokaże Ci proste

Monganik23 | 2014-01-25
| 2013-11-01