Doskonalenie pamięci

Tłumaczenie: Marek Marczak
Wydawnictwo: Helion, Septem
Improving your memory for dummies
poradniki

Triki, które odmienią Twoje życie Rybka akwariowa potrafi zapamiętać wszystko, co wydarzyło się w jej życiu…, w ciągu ostatnich trzech sekund. Człowiek obdarzony taką sztuką niepamięci miałby raczej nikłe szanse na przeżycie choćby jednego dnia. Codziennie bombardowani jesteśmy setkami informacji, nazw i cyfr. Nie sposób zapamiętać wszystkiego. Szczególnie boleśnie przekonują się o tym studenci. Możesz jednak nauczyć się zapamiętywać więcej i, co najważniejsze, przechowywać te dan

Asassini | 2012-11-26
Trojka | 2012-02-01