Na granicy światów

Wydawnictwo: Poligraf
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura faktu
Daria

Istnieją zjawiska, z którymi logika nie może sobie poradzić i trzeba je tłumaczyć jako dziwne, niezrozumiałe wydarzenia. Nasze zmysły, które czasem trafiają do świadomości, mogą odbierać coś, czego nie ma. I odwrotnie - nie dostrzegamy rzeczy oczywistych, uznając je za złudzenie. Opisane historie są prawdziwe - wydarzyły się w rzeczywistości. Bohaterowie mają ścisły umysł i kierują się chłodną...

Opisane historie są prawdziwe - wydarzyły się w rzeczywistości. Bohaterowie mają ścisły umysł i kierują się chłodną analizą, która powinna wszystko tłumaczyć. Jednak nie potrafią logicznie zaistniałych zdarzeń wyjaśnić.

źródło opisu: http://www.najlepszyprezent.pl/na-granicy-swiatow_p27183

źródło okładki: http://www.najlepszyprezent.pl/na-granicy-swiatow_p27183

Daria | 2012-11-27
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 24 listopada 2012

Niby nic szczególnego, takie tam zwykłe opowiadania o dziwnych, na pozór niestworzonych rzeczach, ale czytało się fajnie. Jedna z takich idealnych książek, które możemy przeczytać do kolacji po męczącym dniu, zamiast ulubionej gazety.

Jackobe | 2015-10-08
Anna Doniec | 2013-10-16