romantyzm, pozytywizm, poezja
poezja
faworka

Wybór najsłynniejszych poezji poetów okresu Romantyzmu i Pozytywizmu. W roku 1921 Biblioteka im. Bolesława Prusa w Warszawie wydała książkę pt. Piosenki z dziejów naszych, gdzie wśród wierszy wybitnych poetów takich jak Adam Mickiewicz, Teofil Lenartowicz, Maria Konopnicka, Julian Ursyn Niemcewicz, ks. Zygmunt Szczęsny Feliński, Józef Wibicki znalazły się również wiersze Michaliny...

Wybór najsłynniejszych poezji poetów okresu Romantyzmu i Pozytywizmu.
W roku 1921 Biblioteka im. Bolesława Prusa w Warszawie wydała książkę pt. Piosenki z dziejów naszych, gdzie wśród wierszy wybitnych poetów takich jak Adam Mickiewicz, Teofil Lenartowicz, Maria Konopnicka, Julian Ursyn Niemcewicz, ks. Zygmunt Szczęsny Feliński, Józef Wibicki znalazły się również wiersze Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej.

źródło opisu: opis autorski

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!