Jak przechodzić przez ulicę?

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne dla Dzieci, Bezpieczne Dziecko". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
978-83-60577-12-7
jagarkar

Ta książka uczy dziecko prawidłowego i bezpiecznego przechodzenia przez ulicę, brania odpowiedzialności za siebie i ograniczonego zaufania do współużytkowników chodników i jezdni. Ostrzega przed niebezpieczeństwami, szczególnie tymi, których pieszy nie potrafi przewidzieć, dopóki nie zostanie kierowcą. Dzięki ilustracjom dziecko dowiaduje się, jak mało widzi kierowca, na którego uwagę liczy… Miej oczy szeroko otwarte, licz na siebie nie na innych, nie naśladuj dzieci, sam sprawdź, czy możesz wejść na jezdnię, i bezpiecznie przejdź na drugą stroną ulicy.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2008

źródło okładki: http://www.gwp.pl/8518,jak-przechodzic-przez-ulice-.html

rysiowa | 2013-11-10
Przeczytana: 08 listopada 2013

Jest rewelacyjna w prosty sposób opisuje i pokazuje różne zdarzenia na ulicy i uczy jak się zachowywać. Polecam.

Basia | 2013-06-05
nataligabrie | 2018-07-02