Kocham Narcyza

6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Saura | 2016-01-03
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Mam mieszane uczucia po tej książce. Jest kilka rzeczy, które mi się nie spodobały. Mianowicie chodzi mi o to, że autorka usilnie próbuje pokazać, że "narcyz" nie nadaję się do terapii.
To nie jest prawdą. Owszem z zaburzenia osobowości trudno jest "wyjść", a raczej zdać sobie sprawę, że ma się problem a nie otoczenie. Ale jest to możliwe.

Podobają się mi te mini testy, dzięki nim zobaczyłam rzeczy (w sobie), których wcześniej nie widziałam. Dzięki tej książce można przyjrzeć się sobie, zmienić podejście i reakcje w różnych sytuacjach.

"Kocham narcyza" potraktowałam bardziej jako podróż w głąb siebie i zanalizowania siebie, bo przecież każdy z nas jest w jakimś procencie narcyzem.

Alexa_Marie | 2014-05-19
Kinga | 2012-09-01