Do kina, na lody, do łóżka. Przewodnik dla niezależnych kobiet

Wydawnictwo: Sensus
8324601910
poradniki

Rozkoszny smak związków i ro-związków * zapomnij o maślanych oczach i wieczorach na seansach dla par * Wybieraj miejsce akcji, rodzaj zwierzyny i sposób jej konsumpcji * Naucz się porannych wielkich wyjść, ucieczek po angielsku i rozpływania we mgle a przede wszystkim: * Pozostawaj wierna. Niekoniecznie facetom, koniecznie &—, zasadom! &„,Umów się ze mną&”,, czyli wszystko o luźnych związkach Epoka randek, zalotów, trzymania się za ręce i oczekiwan

johanabaker | 2014-12-06
litpawel | 2015-07-30