Zgłosuj na książki roku 2017

Objawienie Szekspira

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka "Więzi"". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Więź
838803247X
Andrzej

Objawienie Szekspira to fascynujące eseje o dwunastu wybranych arcydziełach Maga teatru, oparte na mistrzowskich przekładach Stanisława Barańczaka. Jacek Bolewski, autor wielu wybitnych książek z dziedziny teologii i duchowości, tym razem prowadzi nas ze znawstwem w głąb dramatów Szekspira, odkrywając w nich częstokroć wizję człowieka i Boga, grzechu i zbawienia, zadziwiająco bliską chrześcijańskiemu Objawieniu.

arhkym | 2014-01-31
Na półkach: Przeczytane, 2014