Gdyby Budda się ożenił Tworzenie trwałych relacji uczuciowych na ścieżce

Tłumaczenie: Magdalena Budzińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tania książka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czarna Owca
If the buddha married
związki, miłość, relacje
poradniki
Sylwester

Każdy z nas słyszał zapewne, że małżeństwo może być wspaniałym doświadczeniem duchowym – czytając tę ksiażkę, zaczynamy naprawdę w to wierzyć. Charlotte Kasl, autorka serii bestsellerów, psychoterapeutka i buddystka, przenosi wielowiekową mądrość Buddy na płaszczyznę złożonego świata relacji międzyludzkich. Znana ze swej zdolności do wyjaśniania spraw uczuciowych w sposób mądry, ale i dowcipny, zachęca nas i uczy, jak stworzyć satysfakcjonujący i pełen wspaniałej energii związek.

źródło opisu: Wydawnictwo Czarna Owca

źródło okładki: Wydawnictwo Czarna Owca